Kariéra

Pozice: Technik - dopravní značení

Do naší společnosti hledáme kolegu na pozici Technik

Náplň práce:

  • příprava, rozvoz a instalace dopravního značení

  • komunikace se zákazníky

  • drobná administrativa

Práce v běžné pracovní době je doplněna službami pohotovostí (potřebujeme Vás mít v dosahu pro případ výjezdu mimo pracovní dobu), vždy jeden týden v měsíci.

Požadujeme ŘP sk. B. Ve všem ostatním Vás zaučíme, stačí nám jen Vaše chuť do práce, zodpovědný přístup a samostatnost.

Co vám můžeme nabídnout

  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • mobilní telefon

  • nástup ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Brno - Nový Lískovec

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 20000 - 28000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujala, zašlete strukturovaný životopis na adresu kariera@bsmorava.cz. Rádi Vás pozveme na osobní pohovor do naší kanceláře v Novém Lískovci v Brně